Свещички от хартия

Лесни за направа са нашите свещички.
Нарежете по дължина на лист А4 две дълги ленти. От тях ще нагънете свещта. Имате нужда още от две парченца от червена и жълта хартия, за да направите огъня. 
Преди сме показвали как точно се нагъват лентите ( снимката по-долу):

Остана само да изрежете огъня и да го залепите отгоре. За да не се клати много свеща, ние сме залепили и една подложка от дебел картон.









Хубаво се получи!
Във вторник ще направя свещичките на проекта с моите ученици.
Благодаря ви за прекрасната идея!!!
СТАНА НУБАВО!
Отначало ми се стори трудно, но всъщност е много лесно!
В моето училище, всяка година правим ,,коледен базар,, и тази година свещичките бяха хит!
syper…
Чудесни са направих си две а и днес правихме същите в училище!