
Ето още две предложения за подрък на мама. Хартиената рамка е на КРОКОТАК , а глинените рамки са ни изпратени от Милка Тодорова и децата от група ”Червената шапчица” в В ЦДГ “Ален Мак” от гр. Горна Оряховица. Те ни изпратиха снимки на своите рамки, направени от глина и след това оцветени с боички. По подобен начин може да стане и със солено тесто у дома.

Рамката с мънистата е направена от навита опаковъчна хартия . Изрежете от дебел картон рамка или вземете някоя от магазинчетата за 1 лев. С тънка, намачкана опаковъчна хартия я увийте добре и залепете накрая . Предната страна на рамката намажете с лепило (Ц 200). Отгоре изсипете най-различни мъниста и пайети. В четирите края поставете пухчета или по-големи мъниста и копчета. Изчакайте добре да изсъхне лепилото и преди да поставите снимка или картинка, добре “изтупайте” , за да паднат незалепените мъниста.



Когато не желаете снимките, изпратени ни от вас, да се публикуват в сайта, моля пишете ни за това! КРОКОТАК не би нарушил авторските ви права. Това важи и когато искате да използвате снимки на КРОКОТАК. Ще се радваме, ако преди това се свържете с нас:)

Страхотна идея! И рамките на децата на Милка Тодорова са страхотни! Браво!
браво
Тази рамка съм подарила за мама на рождения й ден.Дори много й я хареса.
А става ли вместо намачкана опаковачна хартия да използвам намачкани носни кърпички?Аз мисля,че ще стане,но исках да се допитам до вас.
Иначе идеята е невероятна!А рамките на децата на Милка Тодорова са също толкова прекрасни и красиви!
Ramkata mi se poluchi strahotna
прекрасни са ще направя такива за 8 март
супер идея супер!