Разпечатайте по 2 шаблона за ветрило – вариант 1, вариант 2 .
Оцветете и след това, изрежете. За дръжка на ветрилото използвайте по 3 пръчки от сладолед. Вижте на картинката, как да ги поставите. Залепете двете части на ветрилото и пръчиците от сладолед.
За да си направите кръгло ветрило – разпечатайте 4 пъти шаблона. Изрежете и залепете едно към друго всичките листове, така че, да стане един дълъг лист. С водни боички оцветете много леко хартията. Нагънете на хармоника. Залепете с тиксо от единия край. Поставете две сламки за сок в двата края и ги залепете (виж картинка 4).





Когато не желаете снимките, изпратени ни от вас, да се публикуват в сайта, моля пишете ни за това! КРОКОТАК не би нарушил авторските ви права. Това важи и когато искате да използвате снимки на КРОКОТАК. Ще се радваме, ако преди това се свържете с нас:)

супер ветрила ще си направя
тези ветрила са супер и лесно се правят това е добре защото когато се скъса бързо ще си направиш ново!
Ако на кръглото ветрило се сложи някаква дантела отгоре ще стане още по-красиво
или някакъв плат
)) Иначе-сайтът е супер и идеите са чудесни